Авдєєнко Андрій

Авдєєнко Андрій

У відповідь на публікацію «Як депутати відвідують сесії?» у  газеті «Рідний край» від 02 серпня 2017 року, вважаю за необхідне відреагувати на деякі висловлювання «авторитетного журналіста» за сумісництвом редактора даного ЗМІ, яка з сарказмом та іронією написала на адресу депутатів районної ради щодо «п’єдесталу пошани».

Я, депутат  Буринської районної ради сьомого скликання Авдєєнко Андрій Вікторович,  звертаюся до Вас і депутатського корпусу Буринської міської ради сьомого скликання в зв'язку з багато чисельними усними зверненнями підприємців і жителів м. Буринь, які надходять мені постійно з проханням підтримати ініціативу приватного підприємця Машай Ю.О. з побудови розвантажувального залізничного майданчика для піску, щебеню та вугілля  біля залізничної колії по вул. Лермонтова в м. Буринь на території колишнього овочесушильного заводу. Даний округ закріплений за мною як за депутатом Буринської районної ради, і є територією мого обслуговування.

Отримав відповідь на депутатське звернення з приводу придбання мотокоси вартістю 15049 гривень. Реалії фінансових витрат Буринської лікарні

Зустрічався з виборцями вулиці Миру Колись стояли тут колонки. Тепер сяють порожнечею ями, що в місті Буринь, виявилося, тут є «нічийні стовпи» (на світлині).

При зустрічі з жителями вулиці Миру, що в місті Буринь, до мене як до депутата Буринської районної ради, звернулися виборці з проханням допомогти  вирішити нагальну проблему.

До мене, як до депутата  та голови постійної комісії з питань законності, розвитку гуманітарної сфери та місцевого самоврядування звертаються виборці з питанням щодо безкоштовного забезпечення медичними препаратами хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні в Буринській центральній дікарні.

Проаналізував не так давно деякі витрати Буринської центральної районної лікарні та зауваження громади від Хустянської  сільської ради, вирішив звернутися за детальною інформацією до головного лікаря щодо використання субвенції  виділеної даною сільською радою на капітальний ремонт покрівлі лікарні.

Проаналізувавши деякі витрати Буринської центральної районної лікарні та зауваження громади від Хустянської  сільської ради, вирішив звернутися за детальною інформацією до головного лікаря щодо використання субвенції  виділеної даною сільською радою на капітальний ремонт покрівлі лікарні.

Опубліковано в Медицина
 |  Четвер, 19 травня 2016 00:00

Зовсім скоро  зацвіте амброзія, чи готові ви до сезону її цвітіння? Навіть, якщо у вас немає алергії на цю рослину, будьте пильні. Сподіваюсь, що наші поради допоможуть читачам БУРИНЬ info.

У Бурині, на пленарному засіданні шостої сесії Буринської  районної ради сьомого скликання, яка відбулася 23 березня 2016 року, Василь Бойко, голова Буринської районної державної адміністрації, прозвітував  про виконання Програми економічного і соціального розвитку Буринського району, районного бюджету Буринського району і делегованих районною радою повноважень у 2015 році. Пропонуємо читачам БУРИНЬinfo ознайомитися з регуляторною політикою та підприємництвом  на Буринщині...Сторінка 1 із 2

БІЛЬШЕ НОВИН

Література

Кращий дитячий читач року

Книжка…  Для одних – це річ, як і тисячі речей повсякденного побуту, для інших – данина моді, а для багатьох – це скарб неоціненний. ...

0 : Коментарі

Спорт

Відкритий чемпіонат Буринщини з футзалу: склад команди ФК «Едем-молодість» (м. Буринь)

БУРИНЬinfo постійно розповідає про перший в історії Буринського району відкритий чемпіонат Буринщини, який проходить у великій спортивній залі Буринської СШ №1. Відкритий...

0 : Коментарі

Афіша

25.06.2016-другий тур першості Буринського району з футболу

25 червня 2016 року пройде другий тур чемпіонату Буринського району з футболу. ...

0 : Коментарі

Суспільство

Буринські рани та пробоїни…

Ще на початку 90-х років, коли розпочиналася так звана «ваучерна приватизація», стверджувалося, що прийдуть «ефективні хазяїни» і прекрасно заживе простий люд. «Ефективні...

0 : Коментарі