Житник Іван

Житник Іван

Як і повідомляв БУРИНЬinfo, на футбольному полі села Михайлівка відбувся матч 5 туру (заключного) історичного першого турніру «Кубок Хліборобів».

Як і повідомляв БУРИНЬinfo, сьогодні, 17 вересня 2017 року, на футбольному полі села Михайлівка відбувся матч 5 туру турніру «Кубок Хліборобів». Цей поєдинок був заключним у змаганні, і від нього залежало, хто виграє головний приз – Кубок та золоті медалі.

17.09.2017-турнір на «Кубок Хліборобів». 5 тур

БУРИНЬinfo повідомляв, що в Северинівці сніжківський «Гранум» здобув перемогу з рахунком 2:0 над місцевим «Колосом».

Першість Сумщини з футболу. 14 тур: «Колос» (Северинівка) програв ФК «Гранум» (Сніжки)

Як і повідомляв БУРИНЬinfo, відбувся 2 тур турніру «Кубок Хліборобів». На райцентрівському стадіоні «Урожай» у двобої зійшлися буринський «Базис» та  ФК «Діамант-Агро» (Михайлівка). 27.08.2017-турнір на «Кубок Хліборобів»: 2 тур

БУРИНЬinfo повідомляв, що вчора, 26 серпня 2017 року, відбувся 11 тур першості Сумщини з футболу.

Першість Сумщини з футболу. 11 тур: «Гранум» (Сніжки) розгромив команду «Барса» (Суми)

Як і повідомляв БУРИНЬinfo, на святкування «іменин» Степанівки тут пройшов турнір з міні-футболу на Кубок «Злагода-Степанівка».

20.08.2017-турнір з міні-футболу на Кубок «Злагода-Степанівка»

На велике православне свято – Преображення Господнє, яке в народі називають  Яблучний Спас або Другий Спас, у Черепівці та Біжівці відзначали День села.

Як і повідомляв БУРИНЬinfo, 19 серпня 2017 року розпочалося друге коло першості Сумщини з футболу. У 10 турі ФК «Гранум» (Сніжки) у Токарях, що в Сумському районі, зіграв проти місцевої команди.

19.08.07.2017-першість Сумщини з футболу. 10 тур: «Україна-Токарі» (Токарі)-«Гранум» (Сніжки)

Остання стаття «Роде, наш Буринський!» на мою електронну адресу від Віктора Івановича Гагіна, члена Національної спілки краєзнавців України, члена Національної спілки журналістів України, надійшла  14 серпня 2016 року о 15 годині 02 хвилини. На жаль, --  це  був останній матеріал,  написаний ним у житті…Віктор Гагін: «Роде, наш Буринський!»

Уже із самого ранку місто вразило і городян, й гостей. Стільки розваг та «точок відпочивку» тут ніколи ше не було. Та й сама Буринь від цього наче помолоділа і стала красивішою, затишною і лагідною.

12.08.2017-відбудеться День міста БуриньСторінка 1 із 30

БІЛЬШЕ НОВИН

Суспільство

Диспетчер Путивльського автовокзалу допомогла затримати серійного крадія

Диспетчер-касир Наталя не лише описала зовнішність підозрюваного, а й вказала, яким саме рейсом і куди він вирушив. Завдяки вчасній інформації, працівники поліції затрима...

0 : Коментарі

Література

Книгу Віктора Гагіна «Буринщина: історія медицини» презентовано

БУРИНЬ info розповідав про вихід книги Віктора Гагіна, члена Національної спілки краєзнавців України, Національної спілки журналістів  «Буринщина: історія медицини». Про ...

0 : Коментарі

Література

У серці моїм-Україна

«Свою Україну любіть,Любіть її,… во время люте,В останню тяжкую минутуЗа неї господа моліть». (Тарас Шевченко). ...

0 : Коментарі

Політика

Дев’ятнадцята (позачергова) сесія Буринської міської ради

22 червня 2017 року відбулось засідання дев’ятнадцятої (позачергової) сесії сьомого скликання міської ради, яке провів міський голова В.М.Мельник. Вісімнадцята сесія Бур...

0 : Коментарі