Житник Іван

Житник Іван

БУРИНЬinfo повідомляв, що починаючи із 23  і до 26 січня 2018 року температурний стовпчик і вдень, і вночі опускався до мінус 10-13 градусів. І температура повітря дещо підвищилися аж під кінець тижня – до мінус 3-5 градусів.

Погода в Бурині з 23 по 29 січня 2018 року: морозяно та сонячно

Як розповідав БУРИНЬinfo,  27 січня 2018 року у великій спортивній залі Буринської СШ №1 відбувся 7 заключний тур  другого відкритого  чемпіонату Буринського району з футзалу.

Другий відкритий чемпіонат Буринщини з футзалу: 7 тур

Як розповідав БУРИНЬinfo,  20 січня 2018 року у великій спортивній залі Буринської СШ №1 відбувся 6 тур  другого відкритого  чемпіонату Буринського району з футзалу.

Другий відкритий чемпіонат Буринщини з футзалу: 6 тур

Як і повідомляв БУРИНЬinfo, 20 січня 2018 року, в суботу, на стадіоні ФЦ «Барса», що в Сумах, ФК «Гранум» (Сніжки) зіграв з командою «СНАУ» (Суми).

20.01.2018-зимовий чемпіонат Сумщини з футболу. 6 тур: ФК «Гранум» (Сніжки)-«СНАУ» (Суми)

Як розповідав БУРИНЬinfo, 14 січня 2018 року відбулися 5 та 6 тури другого кола першості Буринського району з волейболу.  Одноосібним лідером першості є команда «Воскресенка» (Воскресенка).

Першість Буринщини з волейболу: попереду команда «Воскресенка»

Як розповідав БУРИНЬinfo,  13 січня 2018 року року у великій спортивній залі Буринської СШ №1 відбувся 5 тур  другого відкритого  чемпіонату Буринського району з футзалу.

Другий відкритий чемпіонат Буринщини з футзалу: 5 тур

Як і анонсував БУРИНЬinfo, 14 січня 2018 року у СК ІФК СумДПУ ім. А.С.Макаренка в 8 турі  Другої ліги АФС у футзальному матчі ФК «Гранум» (Сніжки) зіграв проти команди «Альянс» (Липова Долина).

14.01.2018-Друга ліга АФС. 8 тур: «Гранум» (Сніжки)-«Альянс» (Липова Долина)

Як розповідав БУРИНЬinfo,  30 грудня 2017 року у великій спортивній залі Буринської СШ №1 відбувся 4 тур  другого відкритого  чемпіонату Буринського району з футзалу.

Другий відкритий чемпіонат Буринщини з футзалу: 4 тур

Як розповідав БУРИНЬinfo,  в спортивній залі Недригайлівського ВПУ відбувся відкритий міжрайонний турнір з футзалу серед ветеранів 40 років і старші.

Ветерани з Бурині перемогли у турнірі з футзалу в Недригайлові

Як і повідомляв БУРИНЬinfo,  23 грудня 2017 року, в суботу, у великій спортивній залі Буринської СШ №1 відбувся 3 тур другого відкритого чемпіонату Буринського району з футзалу.

Другий відкритий чемпіонат Буринщини з футзалу: 3 турСторінка 1 із 32

БІЛЬШЕ НОВИН

Література

Гречана родина

Ось і гречка зацвіла… А над нею бджілки – дзум-дзум. А навколо: краса – красою. І неймовірний духмяний запах. Літо триває… Свято Івана Купала – теж. З ним своїх читач...

0 : Коментарі

Література

Відбулася презентація останньої книги Віктора Гагіна «Буринь в перегуках віків»

Сьогодні, 06 жовтня 2017 року,  в читальній залі Буринської центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги Віктора Гагіна «Буринь в перегуках віків». Презен...

0 : Коментарі

Головна

Положення про проведення відкритого чемпіонату Буринського району з міні-футболу сезону 2016 /2017 року

БУРИНЬinfo детально розповідав про проведення відкритої першості Буринського району з футзалу. Відкритий чемпіонат Буринщини з футзалу наближається Сьогодні друкуємо По...

0 : Коментарі

Головна

Конкурс у системі «PROZORO»: в Бурині не все прозоро

Повідомляю, що Буринською міською радою 25 липня 2016 року проведено аукціон в електронній системі закупівель  «PROZORO», що до капітального ремонту будівлі  садочку  №1 ...

0 : Коментарі