Житник Іван

Житник Іван

Якось так трапилося, що баскетбол за останні роки втратив популярність і в Бурині, і на Буринщині. Проте першість району, яка відбулася 23 листопада 2017 року в спортивній залі Буринської СШ №2, засвідчила, що цей вид спорту в розвитку має певні перспективи.

У Новоселівському житловому масиві облаштовується прибудинкова територія

Цього вірша я поча писати рівно три роки тому – 16 грудня 2013 року. А завершив писати 23 лютого 2014 року. Відтоді відбулося багато трагічних подій як в Україні, так і для Бурині і райому.
Пригадаємо, 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію. Відтак українці вийшли спочатку на вулиці Києва, а потім й інших міст України…
І сьогодні, 21 листопада 2017 року, вчетверте ми вшановуємо День Гідності та Свободи.

18 листопада 2017 року в місті Путивль відбулася відкрита першість Сумської області з греко-римської боротьби.

Буринські «грекоримляни» прекрасно боролися в Конотопі

Сьогодні, 16 листопада 2017 року, у Новоселівському житловому масиві трапилася непередбачувана пригода.

Як і повідомляв БУРИНЬinfo, сьогодні, 12 листопада 2017 року,  у СК ІФК СумДПУ ім. А.С.Макаренка ФК «Гранум» (Сніжки) у  2 турі Другої ліги АФС у футзальному матчі зіграв проти команди «Бон-Вояж» (Суми).

Друга ліга АФС. 2 тур: «Гранум» (Сніжки)-«Бон-Вояж» (Суми)

Ось і завершилася першість Сумщини з футболу сезону 2017 року. БУРИНЬinfo протягом весни-осені висвітлював матчі усіх турів. Першість Сумщини з футболу. 18 тур: «Іскру» (Недригайлів) розгромив ФК «Гранум» (Сніжки)

ЯК розповідав БУРИНЬinfo, 7 жовтня 2017 року  на  стадіоні ФЦ «Барса», що в Сумах, сніжківський «Гранум» зіграв проти команди «Лебединець» (Лебедин).

Першість Сумщини з футболу. 17 тур: ФК «Гранум» не переміг команду «Лебединець» (Лебедин)

Як уже повідомляв БУРИНЬinfo, в Києві пройшов титульний бій за звання чемпіона світу зі змішаних єдиноборств за версією WWFC.

Як і повідомляв БУРИНЬinfo, на футбольному полі села Михайлівка відбувся матч 5 туру (заключного) історичного першого турніру «Кубок Хліборобів».

Як і повідомляв БУРИНЬinfo, сьогодні, 17 вересня 2017 року, на футбольному полі села Михайлівка відбувся матч 5 туру турніру «Кубок Хліборобів». Цей поєдинок був заключним у змаганні, і від нього залежало, хто виграє головний приз – Кубок та золоті медалі.

17.09.2017-турнір на «Кубок Хліборобів». 5 турСторінка 1 із 31

БІЛЬШЕ НОВИН

Афіша

09.07.2017-чемпіонат Буринщини з футболу. 3 тур: «Михайлівка» (Михайлівка)-«Сніжки» (Сніжки)

09 липня 2017 року на футбольному полі села Михайлівка відбудеться матч третього туру між командами  «Михайлівка» (Михайлівка) та «Сніжки» (Сніжки). 02.07.2017-чемпіонат ...

0 : Коментарі

Спорт

Чемпіонат Сумщини з футболу: 3 тур (відео)

БУРИНЬinfo повідомляв, що в Сніжках відбувся матч третього туру між місцевим ФК «Гранум» та командою «Аграрник-Авангард» (Білопілля). Чемпіонат Сумщини з футболу: ФК «Гра...

0 : Коментарі

Суспільство

Сумського терориста засудили до 14 років позбавлення волі

Жителя Сум, який брав участь у незаконних збройних формуваннях т. зв. «ДНР», а також намагався створити терористичну групу у Сумах,  засуджено до позбавлення волі. На Сум...

0 : Коментарі

Афіша

7.05.2016-rock-концерт у Буринському районному будинку культури

  7 травня 2016 року в Буринському районному булинку культури відбудеться  рок-концерт, в якому звучатимуть пісні світових імен року. ...

0 : Коментарі